Tento týden v akci ! Náš druhý nejprodávanější zelený kratom "Green Spirit" nano za příznivých 299,- Kč/100g z původních 420,- Kč. Akce je platná do 23.9.2023 ( pro rychlé zobrazení klikni na tento titulek )
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
PO - NE 8 - 21 hod
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Kratom prodej Praha 3

Už jste někdy vyzkoušeli kratom s obsahem Mitragyninu 2 % ?  ( Mitragynin je zřejmě nejdůležitější alkaloid ( účinná látka ) obsažená v kratomu.

2% je pravděpodobně nejvyšší hodnota, kterou můžete v ČR ale i jinde ve světě najít. V ČR lze koupit kratom s obsahem Mitragyninu v rozmezí od 1-2 %. S tím, že za velmi silný se považuje hodnota již kolem 1,8 %.

Potřebujete důkaz k tomu co zde píšeme ? Podívejte se na výsledky testů. Náš kratom jsme poslali na testování do USA, do jedné z nejprestižnějších a nejvíc uznávaných laboratoří Murray Brown, kde svůj kratom testují největší prodejci jak z USA, tak i z Indonésie.

odkaz na Laboratorní testy

Chcete vzorek tohoto kratomu zdarma na vyzkoušení ? není problém ! Z Prahy 3 je to k nám asi 50 minut autem. Ano je to skoro hodina autem, ale vyzkoušet náš kratom stojí rozhodně za to.

 stačí nám zavolat na tel. č. 777 827 780, kdy si chcete vzorek vyzvednout.

Výdejní místo najdete na adrese Bratronice 234, Bratronice, 27363, okr. Kladno.

POZOR !Kupujete například pro sebe nebo kamarády 1 a více kilo měsíčně ? Zavolejte nám na tel. 777827780 a domluvte si s námi vyjmečné ceny. Podmínkou jsou opravdu jen pravidelné měsíční odběry, které následně v systému kontrolujeme.

 

Na co si dát při nakupování kratomu pozor !

1/ Lepší prodejci mají svůj kratom testovaný na obsah Mitragyninu doložený certifikátem z laboratoře. Pokud u naší konkurence uvidíte kratom testovaný také v USA konkrétně u Murray Brown, tak si můžete být na 99% jistí že se jedná o podvrh ( tedy ukradený a následně padělaný certifikát nebo v lepším případě vypůjčený od dodavatele z Indonésie, který má tento certifikát ve většině případů zase zapůjčený od svého zákazníka z USA.

 

Praha 3 je jedním z 22 správních obvodů hlavního města České republiky - Prahy. Nachází se na pravém břehu řeky Vltavy a sousedí s městskými částmi Praha 1, Praha 2, Praha 8 a Praha 10. Podobně jako celá Praha má i Praha 3 bohatou historii, která sahá do dávných dob. Zde je přehled klíčových historických faktů týkajících se Prahy 3:

  1. Středověk: Oblast dnešní Prahy 3 byla osídlena již v období středověku. Praha byla založena kolem 9. století a brzy se stala významným střediskem. V 10. století se stala sídelním místem českých knížat a později králů.

  2. Vyšehrad: V blízkosti Prahy 3 se nachází Vyšehrad, významné historické místo, které má důležitou roli v českých dějinách. Vyšehrad byl důležitou pevností, ačkoli ne tak známou jako Pražský hrad, a je považován za místo zrodu českého státu.

  3. Rozvoj města: V průběhu staletí zažívala Praha i Praha 3 růst a rozvoj. Byly zde budovány kostely, kláštery, paláce a další stavby, které utvářely charakter této oblasti.

  4. 19. století: V 19. století prošla Praha významnými urbanistickými změnami, což ovlivnilo i Prahu 3. Byly zde vybudovány nové třídy, náměstí a další veřejné prostory, což přispělo k modernizaci města.

  5. První a druhá světová válka: Během obou světových válek byla Praha 3, stejně jako celá Praha, ovlivněna německou okupací. Po druhé světové válce byla Praha součástí komunistického Československa, a režim město ovlivnil politicky i architektonicky.

  6. Sametová revoluce: Sametová revoluce v listopadu 1989 hrála klíčovou roli v pádu komunistického režimu v Československu. Praha 3 se jako součást Prahy stala důležitým centrem tohoto demokratického hnutí.

  7. Současnost: Dnes je Praha 3 živoucím a dynamickým obvodem. Má širokou škálu kulturních akcí, restaurací, barů a kaváren, které lákají místní obyvatele i turisty. Oblast je také známá svou architekturou, včetně mnoha secesních budov a historických památek.

Praha 3 je oblíbenou destinací pro místní obyvatele i návštěvníky, kteří sem přicházejí za poznáním místní historie, kulturou, uměním a atmosférou jednoho z nejkrásnějších měst ve střední Evropě.

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Kde nás najdete

Adresa: Bratronice 234, 27363 okr. Kladno

mapa bratronice

 
Kontakty
Jitka Závodná
Jitka Závodná
PO - NE 8 - 21 hod