Každý týden nová akce ! Nejprodávanější zelený kratom "Green Maeng Da" za příznivých 299,- Kč/100g z původních 420,- Kč. Akce je platná do 3.6.2023 ( pro rychlé zobrazení klikni na tento titulek )
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
PO - NE 8 - 21 hod
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Praha 6

Z Prahy 6 je to k nám skutečně jen kousek. Pokud se vám nechce kupovat kratom v předražených automatech, navíc s pochybnou kvalitou, stačí sednout do auta a dle goole maps jste u nás do 30 minut. Najdete nás na adrese Bratronice 234, Bratronice, 27363 okr. Kladno. Stačí si pouze vytvořit objednávku a pak nám zalovola na tel. 777 827 780 a domluvit se s námi, kdy si chcete svůj kratom vyzvednout. Pokud máte zájem o 1 a více kilogramů kratomu, nemusíte k nám jezdit vůbec, protože v tom případě vám kratom na naše náklady dovezeme osobně. Podmínkou je platba na náš účet, abychom měli jistotu, že k vám nejedeme zbytečně. 

Mapa Praha 6

Informace o Praze 6

Praha 6 je jedna z částí hlavního města České republiky, Prahy. Tento název se používá pro označení různých územních jednotek s odlišnými hranicemi.

Jako městská část Praha 6 se jedná o samosprávnou jednotku, která má vlastní volené zastupitelstvo, radu a úřad. Tato část zahrnuje celá katastrální území Dejvice, Liboc, Ruzyně, Střešovice, Veleslavín a Vokovice a části Břevnova, Bubenče, Sedlce a Hradčan.

Správní obvod Praha 6 zahrnuje území spravované městskou částí Praha 6 ve státní správě. Kromě samotné Prahy 6 sem patří i městské části Praha-Lysolaje, Praha-Nebušice, Praha-Přední Kopanina a Praha-Suchdol "včetně horní části k. ú. Sedlec".

Městský obvod Praha 6 je další formou územního členění na podobné úrovni jako okresy. V tomto obvodu fungují různé instituce jako např. Obvodní soud pro Prahu 6. Městský obvod se skládá z městských částí Praha 6, Praha 17 "k. ú. Řepy", Praha-Lysolaje, Praha-Nebušice, Praha-Přední Kopanina a Praha-Suchdol. Tento obvod vznikl poprvé v letech 1949–1960 jako jeden z 16 městských obvodů a podruhé byl ustaven v roce 1960 jako jeden z 10 městských obvodů s odlišnými hranicemi. V letech 1968–1974 byl rozšířen o další připojená území k Praze a od roku 1990 je definován seznamem městských částí.

 

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Kde nás najdete

Adresa: Bratronice 234, 27363 okr. Kladno

mapa bratronice

 
Kontakty
Jitka Závodná
Jitka Závodná
PO - NE 8 - 21 hod