Tento týden v akci ! Náš druhý nejprodávanější zelený kratom "Green Spirit" nano za příznivých 299,- Kč/100g z původních 420,- Kč. Akce je platná do 23.9.2023 ( pro rychlé zobrazení klikni na tento titulek )
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
PO - NE 8 - 21 hod
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Katom nákup Praha 4

Už jste někdy vyzkoušeli kratom s obsahem Mitragyninu 2 % ?  ( Mitragynin je zřejmě nejdůležitější alkaloid ( účinná látka ) obsažená v kratomu.

2% je pravděpodobně nejvyšší hodnota, kterou můžete v ČR ale i jinde ve světě najít. V ČR lze koupit kratom s obsahem Mitragyninu v rozmezí od 1-2 %. S tím, že za velmi silný se považuje hodnota již kolem 1,8 %.

Potřebujete důkaz k tomu co zde píšeme ? Podívejte se na výsledky testů. Náš kratom jsme poslali na testování do USA, do jedné z nejprestižnějších a nejvíc uznávaných laboratoří Murray Brown, kde svůj kratom testují největší prodejci jak z USA, tak i z Indonésie.

odkaz na Laboratorní testy

Chcete vzorek tohoto kratomu zdarma na vyzkoušení ? není problém ! Z Prahy 3 je to k nám asi 50 minut autem. Ano je to skoro hodina autem, ale vyzkoušet náš kratom stojí rozhodně za to.

 stačí nám zavolat na tel. č. 777 827 780, kdy si chcete vzorek vyzvednout.

Výdejní místo najdete na adrese Bratronice 234, Bratronice, 27363, okr. Kladno.

POZOR !Kupujete například pro sebe nebo kamarády 1 a více kilo měsíčně ? Zavolejte nám na tel. 777827780 a domluvte si s námi vyjmečné ceny. Podmínkou jsou opravdu jen pravidelné měsíční odběry, které následně v systému kontrolujeme.

 

Na co si dát při nakupování kratomu pozor !

1/ Lepší prodejci mají svůj kratom testovaný na obsah Mitragyninu doložený certifikátem z laboratoře. Pokud u naší konkurence uvidíte kratom testovaný také v USA konkrétně u Murray Brown, tak si můžete být na 99% jistí že se jedná o podvrh ( tedy ukradený a následně padělaný certifikát nebo v lepším případě vypůjčený od dodavatele z Indonésie, který má tento certifikát ve většině případů zase zapůjčený od svého zákazníka z USA.

 

Praha 4: Pestrá Historie a Dynamická Přítomnost

Praha, hlavní město České republiky, je známá svou bohatou historií, architekturou a kulturními poklady. Jednou z jejích fascinujících částí je Praha 4, která se rozkládá na jihu města a nabízí pestrý mix historie, modernity a životního stylu. Tato městská část je složená z několika unikátních lokalit, každá s vlastním charakterem a významem.

Historie:

Historie Prahy 4 sahá hluboko do minulosti. Některé z částí této oblasti byly osídleny již ve středověku. Vyšehrad, významná historická pevnost a hřbitov, ležící na území Prahy 4, má kořeny až v 10. století. Vyšehrad hrál klíčovou roli v historii českého národa a dodnes je zde možné obdivovat gotickou baziliku sv. Petra a Pavla a hradby s výhledem na řeku Vltavu.

Další významnou částí je Nusle, které byly původně samostatnou obcí a později se staly součástí Prahy. V této oblasti lze nalézt mnoho architektonických skvostů, včetně krásného Nuselského mostu, který spojuje obě strany Vltavy.

Přítomnost:

Dnešní Praha 4 je dynamickou městskou částí, která kombinuje historické dědictví s moderní infrastrukturou a životním stylem. Každá z podčástí má své vlastní charakteristické rysy:

  1. Pankrác: Tato oblast je známá svými výškovými budovami, moderními kancelářskými komplexy a obchodními centry. Dominantou je Pankrácká věznice, která má bohatou historii a dodnes je významným symbolem.

  2. Nusle: Starobylé ulice Nuslí uchovávají kouzlo minulosti. Vyšehradský hřbitov je pohřebištěm mnoha významných osobností a parky nabízejí odpočinek a klid.

  3. Chodov: Tato moderní část je domovem jednoho z největších nákupních center v České republice - Centrum Chodov. Zde můžete zažít rušné nakupování i kulturní akce.

  4. Krc: Krc je směsicí obytných oblastí, parků a zelených ploch. Je to ideální místo pro ty, kteří hledají klidnější životní styl s dobrou dostupností centra města.

  5. Michle: Tato průmyslová oblast se mění v moderní čtvrť s kulturními a společenskými zařízeními. Michelský pivovar a různé galerie přinášejí do této části živou atmosféru.

  6. Kunratice: Oblast známá svou rekreační hodnotou a venkovními aktivitami. Kunratický les a Kunratický potok nabízejí krásná místa pro procházky a relaxaci.

Doprava a Konektivita:

Praha 4 má vynikající dopravní spojení. MHD zajišťuje snadný přístup do centra města i do okolních oblastí. Důležité silniční tahy spojují Prahu 4 s ostatními částmi města a země.

Kultura a Společenský Život:

Praha 4 nabízí bohatý kulturní a společenský život. Kulturní akce, festivaly a různé společenské události se konají po celý rok. Historické památky, moderní architektura, parky a zábavní zařízení dávají této části města jedinečný charakter.

Praha 4 je živým příkladem toho, jak se historie a modernita mohou prolínat a vytvářet jedinečnou atmosféru. Tato městská část nabízí různorodé zážitky pro místní obyvatele i návštěvníky, ať už se zajímají o historii, kulturu nebo moderní zábavu.

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Kde nás najdete

Adresa: Bratronice 234, 27363 okr. Kladno

mapa bratronice

 
Kontakty
Jitka Závodná
Jitka Závodná
PO - NE 8 - 21 hod