Tento týden v akci ! Náš druhý nejprodávanější zelený kratom "Green Spirit" nano za příznivých 299,- Kč/100g z původních 420,- Kč. Akce je platná do 23.9.2023 ( pro rychlé zobrazení klikni na tento titulek )
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
PO - NE 8 - 21 hod
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Kratom prodej Praha 1

Už jste někdy vyzkoušeli kratom s obsahem Mitragyninu 2 % ?  ( Mitragynin je zřejmě nejdůležitější alkaloid ( účinná látka ) obsažená v kratomu.

2% je pravděpodobně nejvyšší hodnota, kterou můžete v ČR ale i jinde ve světě najít. V ČR lze koupit kratom s obsahem Mitragyninu v rozmezí od 1-2 %. S tím, že za velmi silný se považuje hodnota již kolem 1,8 %.

Potřebujete důkaz k tomu co zde píšeme ? Podívejte se na výsledky testů. Náš kratom jsme poslali na testování do USA, do jedné z nejprestižnějších a nejvíc uznávaných laboratoří Murray Brown, kde svůj kratom testují největší prodejci jak z USA, tak i z Indonésie.

odkaz na Laboratorní testy

Chcete vzorek tohoto kratomu zdarma na vyzkoušení ? není problém ! Z Prahy 3 je to k nám asi 50 minut autem. Ano je to skoro hodina autem, ale vyzkoušet náš kratom stojí rozhodně za to.

 stačí nám zavolat na tel. č. 777 827 780, kdy si chcete vzorek vyzvednout.

Výdejní místo najdete na adrese Bratronice 234, Bratronice, 27363, okr. Kladno.

POZOR !Kupujete například pro sebe nebo kamarády 1 a více kilo měsíčně ? Zavolejte nám na tel. 777827780 a domluvte si s námi vyjmečné ceny. Podmínkou jsou opravdu jen pravidelné měsíční odběry, které následně v systému kontrolujeme.

 

Na co si dát při nakupování kratomu pozor !

1/ Lepší prodejci mají svůj kratom testovaný na obsah Mitragyninu doložený certifikátem z laboratoře. Pokud u naší konkurence uvidíte kratom testovaný také v USA konkrétně u Murray Brown, tak si můžete být na 99% jistí že se jedná o podvrh ( tedy ukradený a následně padělaný certifikát nebo v lepším případě vypůjčený od dodavatele z Indonésie, který má tento certifikát ve většině případů zase zapůjčený od svého zákazníka z USA.

 

Praha 1 je jedno z 22 správních obvodů hlavního města České republiky - Prahy. Leží na pravém břehu řeky Vltavy a zahrnuje historické jádro města. Tato oblast má bohatou historii, která sahá až do dávných dob. Zde je přehledný výčet klíčových historických faktů týkajících se Prahy 1:

  1. Středověk: Praha byla založena kolem 9. století a brzy se stala významným střediskem. V 10. století se stala sídelním místem českých knížat a později králů. Pražský hrad, symbol města, byl založen v 9. století a postupně rozšiřován v průběhu staletí. Knížata v té době bohužel neměli o kratomu ani zdání :-)

  2. Karel IV.: V 14. století se Praha stala královským a císařským městem za vlády Karla IV., který zde založil první univerzitu ve střední Evropě - Karlo-Ferdinandovu univerzitu (dnes Univerzita Karlova). 

  3. Husitské války: Ve 14. a 15. století město prošlo těžkými obdobími, zejména během husitských válek, kdy Jan Hus a jeho následovníci bojovali za náboženskou reformu.

  4. Rudolf II.: V 16. století se Praha stala rezidencí císaře Rudolfa II., který podpořil vědu, umění a kulturu. V této době se město stalo jedním z významných evropských kulturních center.

  5. Třicetiletá válka: V 17. století byla Praha středem konfliktů během Třicetileté války. Během bitvy na Bílé hoře roku 1620 byli poraženi čeští stavové, což mělo dlouhodobé důsledky pro české dějiny.

  6. Období rozkvětu: Na konci 18. století a v průběhu 19. století zažila Praha ekonomický a kulturní rozkvět. Byla to doba, kdy se město proměnilo díky rozsáhlému stavebnímu úsilí a urbanistickým změnám.

  7. První a druhá světová válka: Během obou světových válek byla Praha ovlivněna a okupována. Za druhé světové války byla oběťmi nacistické okupace, a po válce následoval komunistický režim.

  8. Sametová revoluce: V listopadu 1989 hrála Praha klíčovou roli v demokratickém hnutí proti komunistickému režimu v Československu. Revoluce vedla k pádu komunistického režimu a začátku procesu demokratizace země.

  9. Po roce 1989: Po Sametové revoluci se Praha stala hlavním městem samostatné České republiky a zažila rychlý rozvoj a modernizaci.

  10. Turistická atraktivita: Dnes je Praha 1 oblíbeným cílem turistů z celého světa. Její historické památky, jako je Pražský hrad, Karlův most, Staroměstské náměstí, Pražský orloj a mnoho dalších, lákají miliony návštěvníků každý rok.

Je důležité si uvědomit, že výše uvedený přehled je pouze stručným výčtem klíčových událostí v historii Prahy 1. Město má bohatou historii, která byla ovlivněna mnoha událostmi, a jeho vývoj byl dlouhý a pestrobarevný.

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Kde nás najdete

Adresa: Bratronice 234, 27363 okr. Kladno

mapa bratronice

 
Kontakty
Jitka Závodná
Jitka Závodná
PO - NE 8 - 21 hod