Tento týden v akci ! Náš druhý nejprodávanější zelený kratom "Green Spirit" nano za příznivých 299,- Kč/100g z původních 420,- Kč. Akce je platná do 23.9.2023 ( pro rychlé zobrazení klikni na tento titulek )
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
PO - NE 8 - 21 hod
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Kratom - laboratorní testy

Mnoho lidí zajímá, který kratom je vlastně nejsilnější. Když zadáte tento dodaz do internetových vyhledávačů, vyskočí na vás nejrůznější odpovědi. Jeden prodejce tvrdí, je to Green Borneo u dalšího naleznete odpověď, že nejsilnější kratom je přece Green Bali a pak u třetího prodejce, že je to bezesporu Green Maeng Da. V podstatě mají pravdu všichni a zároveň nikdo !

Není žádná jedna nejsilnější odrůda ! Nejsilnější kratom je ten, který logicky obsahuje největší množství alkaloidů (účinných látek) a je úplně jedno jeslti je to Green Bali, Borneo, Maeng Da, Etikong nebo jakýkoliv jiný.

Kratomový  prášek obsahuje více než padesát nejrůznějších alkaloidů. Zásadním faktorem síly kratomu je však alkaloid s názvem Mitragynin. Čím více kratomový prášek obsahuje tohoto alkaloidu tím je kratom silnější.

Na českém trhu ale i v zahraničí se pohybuje množství Mitragyninu v rozpětí 1 - 2%. Jen tedy pro pořádek 1 % je velmi slabý kratom a na druhé straně 2% znamenají špičkový nejsilnější kratom co se dá vůbec koupit.

Náš kratom, jseme nechali testovat v USA, kde se laboratoře na toto testování specializují. Vybrali jsme si jednu z největších a nejvyhlášenějších. Tou je americká laboratoř s názvem Murray Brown, kde svůj kratomový prášek testují největší vývozci z Indonésie, ale také ti největší prodejci z USA.

Vždy jsme věděli, že prodáváme silný, kvalitní kratom, ale po tom co nám dorazily výsledky jsem byli neskutečně mile překvapení. Výsledek totiž ukazuje u našeho Green (nano) kratomu, potažmo Geen Spirit (nano) hodnotu 2.03 %, což je v této chvíli nejvyšší hodnota ze všech prodejců kratomu v ČR.

 

 

 

 

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Kde nás najdete

Adresa: Bratronice 234, 27363 okr. Kladno

mapa bratronice

 
Kontakty
Jitka Závodná
Jitka Závodná
PO - NE 8 - 21 hod