Tento týden v akci ! Náš druhý nejprodávanější zelený kratom "Green Spirit" nano za příznivých 299,- Kč/100g z původních 420,- Kč. Akce je platná do 23.9.2023 ( pro rychlé zobrazení klikni na tento titulek )
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
PO - NE 8 - 21 hod
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

Kratom prodej Praha 2

Už jste někdy vyzkoušeli kratom s obsahem Mitragyninu 2 % ?  ( Mitragynin je zřejmě nejdůležitější alkaloid ( účinná látka ) obsažená v kratomu.

2% je pravděpodobně nejvyšší hodnota, kterou můžete v ČR ale i jinde ve světě najít. V ČR lze koupit kratom s obsahem Mitragyninu v rozmezí od 1-2 %. S tím, že za velmi silný se považuje hodnota již kolem 1,8 %.

Potřebujete důkaz k tomu co zde píšeme ? Podívejte se na výsledky testů. Náš kratom jsme poslali na testování do USA, do jedné z nejprestižnějších a nejvíc uznávaných laboratoří Murray Brown, kde svůj kratom testují největší prodejci jak z USA, tak i z Indonésie.

odkaz na Laboratorní testy

Chcete vzorek tohoto kratomu zdarma na vyzkoušení ? není problém ! Z Prahy 3 je to k nám asi 50 minut autem. Ano je to skoro hodina autem, ale vyzkoušet náš kratom stojí rozhodně za to.

 stačí nám zavolat na tel. č. 777 827 780, kdy si chcete vzorek vyzvednout.

Výdejní místo najdete na adrese Bratronice 234, Bratronice, 27363, okr. Kladno.

POZOR !Kupujete například pro sebe nebo kamarády 1 a více kilo měsíčně ? Zavolejte nám na tel. 777827780 a domluvte si s námi vyjmečné ceny. Podmínkou jsou opravdu jen pravidelné měsíční odběry, které následně v systému kontrolujeme.

 

Na co si dát při nakupování kratomu pozor !

1/ Lepší prodejci mají svůj kratom testovaný na obsah Mitragyninu doložený certifikátem z laboratoře. Pokud u naší konkurence uvidíte kratom testovaný také v USA konkrétně u Murray Brown, tak si můžete být na 99% jistí že se jedná o podvrh ( tedy ukradený a následně padělaný certifikát nebo v lepším případě vypůjčený od dodavatele z Indonésie, který má tento certifikát ve většině případů zase zapůjčený od svého zákazníka z USA.

  1. Středověk: Oblast dnešní Prahy 2 byla osídlena již v období středověku, ačkoli v té době nešlo ještě o administrativní jednotku jako v současnosti. Praha byla založena kolem 9. století a brzy se stala významným střediskem. V 10. století se stala sídelním místem českých knížat a později králů.

  2. Vyšehrad: Vyšehrad, důležitá historická pevnost, která je považována za místo zrodu českého státu, leží na území Prahy 2. Vyšehrad byl v minulosti sídlem českých knížat a legendárního knížete Krok a jeho dcery Libuše.

  3. Rozvoj města: V průběhu staletí zažívala celá Praha a tedy i Praha 2 růst a rozvoj. Docházelo k výstavbě kostelů, klášterů, paláců a dalších staveb, které vytvářely unikátní architektonickou a kulturní krajinu.

  4. 19. století: V 19. století prošla Praha významnými urbanistickými změnami, které měly za následek modernizaci města. Byly zde vybudovány nové silnice, mosty a náměstí, což přispělo k dalšímu rozvoji této oblasti.

  5. První a druhá světová válka: Během obou světových válek byla Praha i Praha 2 ovlivněna a okupována. Za druhé světové války byla Praha 2 postižena následky bombardování a německé okupace.

  6. Po roce 1945: Po skončení druhé světové války byla Praha součástí komunistického Československa a Praha 2 nebyla výjimkou. Komunistický režim město ovlivnil v mnoha ohledech.

  7. Sametová revoluce: Stejně jako v celé České republice, i v Praze 2 hrála klíčovou roli Sametová revoluce v listopadu 1989. Díky tomuto demokratickému hnutí byl komunistický režim svržen a země vstoupila na cestu demokracie.

  8. Současnost: Dnes je Praha 2 živoucím a atraktivním městským obvodem. Je zde mnoho historických památek, parků, restaurací, kaváren a kulturních akcí, které lákají jak turisty, tak i místní obyvatele.

Praha 2 je také známá svou bohatou architekturou, včetně secesních budov a krásných parků. Je oblíbenou destinací pro turisty a obyvatele Prahy, kteří sem přicházejí za zážitky, kulturou a atmosférou jednoho z nejkrásnějších měst ve střední Evropě.

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Kde nás najdete

Adresa: Bratronice 234, 27363 okr. Kladno

mapa bratronice

 
Kontakty
Jitka Závodná
Jitka Závodná
PO - NE 8 - 21 hod